pszichológiai szolgáltatások / Coaching, fejlődés, növekedés

E-mailben: jolelekinfo@jolelekalapitvany.hu

A tanácsadás helyszínei: 1068, Budapest, Rippl-Rónai u. 16., III. emelet. Kapucsengő: 25.

Coaching, fejlődés, növekedés

Alapvetően egészségesnek és sikeresnek érzed magad, de mégis többre vágysz?

Úgy érzed, nagyobb dolgok is vannak benned, mint amit eddig megmutattál a világnak, vagy akár önmagadnak?

Keresed az utadat, hogy megvalósíthasd Önmagad?

Jó helyen jársz!
A JóLÉlek Alapítvány szakemberei – a legfrissebb coaching irányvonalakat ötvözve a pszichológia sokszáz tapasztalatával – segítenek neked abban, hogy megleld valódi Önmagad, hogy rátalálj a Te utadra és hogy leküzdd az akadályokat, amik gátolnak, lelassítanak az utadon!

A közös munka folyamán a coachod segít felmérni az előtted álló akadályokat, segít neked, hogy megtaláld a saját, autentikus megoldásaidat – mindezt eredményorientált, cél- és jövőfókuszú megközelítésben.

Hogy már holnap elkezdhess az lenni, akivé válni akarsz!

Coaching ára: 10000 Ft/50perc
Kedvezményes ár: 5500 Ft/50perc (nappali tagozatos diák, álláskereső, nyugdíjas, fogyatékkal élő) – délután 16 óráig

Az alapítvány által támogatott konzultáció egy űrlap kitöltésével lehet jelentkezni, melyet email-es elérhetőségünkön igényelhet.

tanácsadó szakpszichológus, coach, tréner

Balatincz Gabriella