Csoportos rendezvények, programok / aktuális programjaink / pszichowellness

pszichowellness

jelentkezés

További információ:

Bakó Eszter (+36 70 555 4057)
bako.eszter@jolelekalapitvany.hu

PszichoWellness

PszichoWellness, azaz interkulturális és gasztronómiai élménytréning a JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány és az Experience Balkan közös szervezésében.

Van kedved részt venni egy különleges programon, ahol testközelből ismerheted meg a Vajdaságot?

Szívesen megismernél olyan embereket, akikkel egyébként nem biztos, hogy egy asztaltársaságba hozna az utad?

Nyitott vagy a Vajdaság kultúrájának felfedezésére?

Akkor jelentkezz vajdasági PszichoWellness programunkra akár egyedül, akár barátaiddal!

Amit kínálunk:
– élményszerű találkozás a Vajdaság élő kultúrájával
– kaland, kirándulás, játék
– városlátogatások (Szabadka, Újvidék), falusi turizmus (Kishegyes, Palics, Bácsfeketehegy)
– borkóstoló, pincelátogatás és egyéb gasztronómiai élmények
– új ismeretségek, találkozások

Időpont: 2016. október

Utazás: kisbusszal

Részvételi díj*: 29.900 Ft (utalással fizetendő az Alapítvány számlájára PszichoWellness támogatás címen) + 70 euró (készpénzben fizetendő a helyszínen)

*A részvételi díj a következőket tartalmazza: élménytréning, borkóstoló, 2 éjszaka szállás, utazás, 1 vacsora (péntek), 1 reggeli (szombat) és 1 ebéd (vasárnap) díját.