Csoportos rendezvények, programok / aktuális programjaink / találkozások estje

Találkozások estje

jelentkezés részletei

Részvételi díj: 2000 Ft (A jegy ára a fogyasztást nem tartalmazza.)

A helyed biztosítása a részvételi díj elutalásával történik meg:

Számlaszám: 11708001 20563255 00000000 (OTP)

Számlatulajdonos: JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány

Közlemény rovatba: ‘támogatás’ és a neved

Amennyiben nem megoldható az utalás számodra, akkor befizetheted a részvételi díjat bármelyik OTP bankban a fenti számlaszámunkra.

Ebben az esetben is a Közleményhez írasd be, hogy ‘támogatás’ és a ‘neved‘.

Ha megtörtént az utalás, kérjük e-mailben jelezd a talalkozasokestje@gmail.com címen.

Találkozások Estje

Neked is megfordult már a fejedben, hogy vajon ki lehet az a szimpatikus idegen a buszon? Vagy a szomszéd asztalnál ülő lány/srác a romkocsmában?
“Megszólítsam? Ne szólítsam?!” hangzik a belső monológ…

Gyere és gyakorold velünk az ismerkedés játékát!

Amit ajánlunk:
– Új találkozások, ismeretségek lehetősége
– Felszabadult hangulat
– És némi “lélektani fűszerezés” a következő témában: A nők vagy a férfiak ismerkednek könnyebben?.

Jelentkezz és ismerkedj!

Következő alkalom időpontja:
2017. október 28. 19:00-22:00 (Utána tetszés szerint beszélgetős és / vagy táncolós afterparty a helyszínen.)

Programsorozatunk októberi témája:
A nők vagy a férfiak ismerkednek könnyebben?
Elgondolkodtál már azon, vajon “becsajozni” vagy “bepasizni” egyszerűbb? Vajon a nők indulnak-e előnnyel, akikhez odamennek a férfiak, és válogathatnak közülük? Vagy az urak kezében van a kezdeményezés lehetősége, és a hölgyeknek kell kivárniuk az első lépést? Hogyan lehet nőként és férfiként a tetszésünket jelezni egy szimpatikus ismeretlennek?

Jelentkezési határidő: 2017. október 27.

Helyszín: A Grund, alsó különterem (az emeleten) (1082 Budapest, Nagytemplom utca 30.)

Facebook esemény: Találkozások Estje: A nők vagy a férfiak ismerkednek könnyebben?

Részvételi díj:

Early bird:

1500 Ft – Amennyiben 2017. október 25. éjfélig elutalásra kerül a részvételi díj és jelzed a részvételi szándékod.
Normál ár:

2000 Ft – 2017. október 26-tól történő utalás és jelentkezés esetén.
(A jegy ára a fogyasztást nem tartalmazza.)

A helyed biztosítása:

1. A részvételi díj elutalása
2. Ha megtörtént az utalás, kérjük e-mailben jelezd a talalkozasokestje@gmail.com címen
3. Visszaigazolást küldünk e-mail-en a jelentkezésről.
Számlaszám: 11708001 20563255 00000000 (OTP)
Számlatulajdonos: JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány
Közlemény rovatba: ‘támogatás’ és a neved

Ebben az esetben is a közleményhez írasd be, hogy ‘támogatás’ és a ‘neved‘.

Kérjük vedd figyelembe, hogy a rendezvény létszámkorlátos, így a jelentkezés sorrendjében tudjuk fogadni a résztvevőket. A Facebook eseménynél szoktuk jelezni, ha beteltek a helyek.