jolelekinfo@gmail.com

Az alapítványról

A JóLÉlek személete

Az életem a remekművem.

A JóLÉlek Pszichológiai Alapítványt azzal a céllal hoztuk létre, hogy a pszichológiai tudást és szolgáltatást a társadalom minél szélesebb rétegéhez juttassuk el.

Azt valljuk, hogy ami pszi-vel kezdődik, az nem a betegségről és nem beteg emberekről, hanem az egészségről, JóL Élek-ről szól.

Missziónknak tekintjük, hogy a pszichológiai szolgáltatásokat a pszichológiai rendelőkön kívül is elérhetővé és vonzóvá tegyük, felhívva a figyelmet arra, hogy mindenkiben ott rejlik a változás és fejlődés lehetősége.

Az egyéni tanácsadási és terápiás szolgáltatásokon túl, olyan különleges, ismeretterjesztő és egyben élményszerű lélektani fűszerezésű programokat szervezünk, ahol hétköznapi, természetes közegekben teremtünk alkalmat közösségi élményekre, emberi találkozásokra, ily módon új utak és megoldások felfedezésére.

Missziónk, céljaink

A JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány missziója az alábbi célok mentén körvonalazódik:

1. A pozitív pszichológia fejlődés- és növekedéscentrikus üzenetét közvetítjük a társadalom széles rétegeinek ismeretterjesztő, lélektani fűszerezésű közösségi élmények, programok által.

2. A pszichológiai szolgáltatásokat elérhetővé tesszük a társadalom széles rétegei számára.

3. Pályakezdő és pályakezdés előtt álló fiatal pszichológusokat támogatunk a szakmai közösségünkbe való kapcsolódás lehetősége, illetve gyakornoki programunk által.

Közhasznúság

A JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány közhasznúsági jelentései letölthetőek PDF formátumban.

Támogasd a munkánkat!

budapesti munkatársaink