jolelekinfo@gmail.com

pszichológiai szolgáltatások / Életvezetés, önbizalom

E-mailben: jolelekinfo@gmail.com

A tanácsadás helyszínei:
1068, Budapest, Rippl-Rónai u. 16., III. emelet. Kapucsengő: 25.

Életvezetés, önbizalom

“Gyakran konfliktusba kerülök másokkal..”
“Nem merek kezdeményezni, félek a visszautasításoktól..”
“Úgy érzem, valami nincs rendben, túl sokat vagyok nyugtalan mostanában, valami feszít..”

Ha ilyen és ehhez hasonló gondolatok foglalkoztatnak, akkor gyere el életvezetési tanácsadásunkra és segítünk feltárni a problémát, kijelölni az elérendő célokat, s közösen megtalálni azt a megoldási stratégiát, amely számodra a legmegfelelőbb. A folyamat során a tanácsadó Veled együtt fog gondolkodni, együtt keressük meg a belőled fakadó megoldást.

Célunk, hogy önismereted, önelemző képességed és problémamegoldási készséged is fejlődjön, hogy az adott helyzetben elsajátított megoldási stratégiát később is hatékonyan tudd alkalmazni.

Konzultáció ára: 10000 Ft/50perc
Kedvezményes ár: 7000 Ft/50perc (nappali tagozatos diák, álláskereső, nyugdíjas, fogyatékkal élő) – délután 16 óráig

Az alapítvány által támogatott konzultáció egy űrlap kitöltésével lehet jelentkezni, melyet email-es elérhetőségünkön igényelhet.

Balatincz Gabriella

Bereczki Ágnes