Csoportos rendezvények, programok / aktuális programjaink / JóLÉlek Szülőkör

JóLÉlek Szülőkör

jelentkezés részletei

Részvételi díj: 2000 Ft (A jegy ára a fogyasztást nem tartalmazza.), vagy hozd magaddal egy barátodat/ házastársadat és kettőtök belépője csupán 3000 Ft!

A helyed biztosítása a részvételi díj elutalásával történik meg:

Számlaszám: 11708001 20563255 00000000 (OTP)

Számlatulajdonos: JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány

Közlemény rovatba:
támogatás és a neved

Ha megtörtént az utalás, kérjük e-mailben jelezd a posztos.agnes@jolelekalapitvany.hu címen

JóLÉlek Szülőkör

Kedves Szülők!

Nagy szeretettel várunk titeket a JóLÉlek Gyerekkuckó kifejezetten szülőkre szabott programjára, ahol lehetőségetek nyílik szabadon beszélgetni gyermeketekkel kapcsolatos kérdésekről, de a ti szempontotokból!

Neked találtuk ki ezt a csoportot,
– ha szeretnél elég jó szülő lenni.
– ha úgy érzed, hogy valamit nem csinálsz jól, vagy amit jónak érzel, mégsem működik.
– ha nem érted időnként a gyermeked viselkedését.
– ha néha tehetetlennek érzed magad, mint szülő.
– ha egyszerűen csak tudni szeretnéd, hogy segíthet a pszichológia a gyermeknevelésben.
És érdekel, hogy mások hogy birkóznak meg mindezekkel.
Vagy szeretnél szülői szerepeddel többet foglalkozni, megerősítést kapni a csoport erejének, bölcsességének segítségével, akkor várunk JóLÉlek Szülőkörünkön!

KÖVETKEZŐ IDŐPONT:

tervezés alatt
A program megfelelő számú jelentkező esetén indul.

HELYSZÍN:

A JóLÉlek Alapítvány Műhelye, Budapest VI., Rippl-Rónai u. 16. 3.emelet. 25-ös kapucsengő

RÉSZVÉTELI DÍJ:

2000 Ft befizetésével/átutalásával; vagy hozd magaddal egy barátodat/ házastársadat és kettőtök számára csupán 3000 Ft!

A program és az Alapítvány támogatásokból tartja fent magát. Amennyiben anyagi/élethelyzeted miatt nehézséget jelent a támogatási összeg befizetése, ám szívesen részt vennél a programon, akkor (is) bátran vedd fel velünk a kapcsolatot.

JELENTKEZÉS:

Kérünk, hogy jelentkezési szándékodat e-mailben jelezd Posztós Ágnesnek a posztos.agnes@jolelekalapitvany.hu címen.

Mivel a helyek száma korlátozott, a támogatói díj befizetésével tudod biztosítani a helyedet a programon.

Számlaszám: 1170 8001 2056 3255 0000 0000 (OTP)
Számlatulajdonos: JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány, Közlemény rovatba: Támogatás és a neved

Amennyiben nem megoldható az utalás számodra, akkor befizetheted a részvételi díjat bármelyik OTP bankban a fenti számlaszámunkra.

Ebben az esetben is a Közleményhez írasd be a megfelelő adatot.

Szeretettel várunk!