pszichológiai szolgáltatások / Online Skype konzultáció

Online Skype konzultáció

Az online konzultáció előnyei:
• olyan emberek számára kínál alternatív pszichológiai szolgáltatást, akik nem vagy nehezen tudnának eljutni a számukra megfelelő szakemberhez
• kényelmes, otthonodban veheted igénybe a pszichológiai szolgáltatást
• nincs időveszteség az utazással

Kiknek ajánljuk az online konzultációt?
• mindazoknak, akik megfizethető áron, ám lakóhelyük közelében nem találták meg a megfelelő szakembert
• külföldön élő magyaroknak, akik gyakran senkivel nem tudják az anyanyelvükön megosztani problémáikat, nehézségeiket
• minden nehezen közlekedő, kevésbé mobilis embernek – pl. mozgássérültek, látássérültek, nyugdíjasoknak
• mindazoknak, akik túl elfoglaltak, állandó rohanásban élnek, így nem fér bele az idejükbe, hogy személyesen felkeressenek egy pszichológus szakembert
• kisgyerekes anyukák, veszélyeztetett kismamák számára

Milyen feltételek szükségesek az online konzultációhoz?
• Számítógép
• Beépített vagy csatlakoztatható mikrofonos
fejhallgató
• Webkamera
• Szélessávú internetkapcsolat
• Skype szoftver telepítése- ingyenesen letölthető a következő oldalról: http://www.skype.com/intl/hu/get-skype

Bejelentkezés, illetve fizetés menete:
1. Első lépésként küldj egy e-mailt a probléma rövid ismertetésével a jolelekinfo@gmail.com email címre

2. Hamarosan (max. 2. munkanapon belül) felvesszük Veled a kapcsolatot, időpont egyeztetés céljából. Ekkor történik a skype azonosítók cseréje is.
Kérjük, olyan időpontot válassz, amikor nyugodt, zavartalan körülmények között tudsz magadra koncentrálni, illetve az ülés ideje alatt senki és semmi nem zavarhat meg. A megbeszélt időpontban pszichológusunk csak rád figyel, hasonlóan a személyes konzultációhoz.

3. A megbeszélt időpont előtt kérjük, ellenőrizd, hogy a gépedre telepített Skype, illetve minden eszköz (pl. mikrofon, fülhallgató) megfelelően működik-e. Ha még nincs telepítve a Skype a gépedre, a következő oldalról ingyenesen letöltheted: http://www.skype.com/intl/hu/get-skype

4. A fizetés az időpontegyeztetés után, de legkésőbb a megbeszélt online pszichológiai tanácsadás időpontja előtt egy nappal történik, banki átutalással.

Konzultáció ára külföldön élő magyaroknak: 15000 Ft/50perc
Konzultáció ára Magyarországon élő magyaroknak: 10000-12000 Ft/50perc

Az alapítvány által támogatott tanácsadás egy űrlap kitöltésével lehet jelentkezni, melyet email-es elérhetőségünkön igényelhet.