Csoportos rendezvények, programok / aktuális programjaink / találkozások estje

Találkozások estje

jelentkezés részletei

Részvételi díj: 3000 Ft (A jegy ára a fogyasztást nem tartalmazza.)

A helyed biztosítása a részvételi díj elutalásával történik meg:

Számlaszám: 11708001 20563255 00000000 (OTP)

Számlatulajdonos: JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány

Közlemény rovatba: ‘támogatás’ és a neved

Amennyiben nem megoldható az utalás számodra, akkor befizetheted a részvételi díjat bármelyik OTP bankban a fenti számlaszámunkra.

Ebben az esetben is a Közleményhez írasd be, hogy ‘támogatás’ és a ‘neved‘.

Találkozások Estje

A Találkozások Estje workshopunkon minden alkalommal egy izgalmas, aktuális témát járunk körbe pszichológus szakértőink segítségével. Ilyenek a hűtlenség, a féltékenység, a ghosting, a szexualitás, a hasonlóságok-különbözőségek stb. Az interaktív, új ismereteket és ismeretségeket is magával hozó esten a pszichológia tudását és a résztvevők tapasztalatát vetjük össze. Gyakori konklúziónk, hogy ugyanarról a dologról mennyire különbözőképpen tudunk gondolkodni, éppen ezért fontos ezekről alapvető kérdésekről egymással beszélgetni. Az új inspirációkkal, szempontokkal gazdagodva pedig sokkal könnyebben megértjük magunkat és a körülöttünk lévő világot is.

Programsorozatunk következő témája: A hűtlenség pszichológiája

A hűtlenség mindig is az emberi viselkedés része volt, vagy egy modern kori társadalmi melléktermék? Gyakoribb mostanában, mint régebben? Akinek hűtlen gondolat futott végig a fején, az már megcsalásnak számít? Hol a határ? Egyáltalán, mit mond a pszichológia, miért vagyunk hűtlenek? És kit is csalunk meg, magunkat, a párunkat vagy a szeretőnket?

A soron következő Találkozások Estjén azt járjuk körbe a pszichológia bölcsessége és a résztvevők tapasztalata alapján, mi a mozgatórugója a hűtlenségnek és hogyan lehet ezt jól kezelni, ha magunkat vagy társunkat találjuk ebben a helyzetben.

A workshopon biztosan részed lesz a következőkben:
* Interaktív előadás, izgalmas beszélgetések, brainstorming
* Felszabadult hangulatban eltöltött péntek este
* Új találkozások, ismeretségek, barátságok, kapcsolatok lehetősége

Az estet a JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány szakemberei, Dengyel Kinga pszichológus, perinatális szaktanácsadó és Karácsonyi Eszter pszichológus tartják.

KÖVETKEZŐ IDŐPONT:

2020. február 7. (18:00-21:00- kezdés pontosan!)

HELYSZÍN:

Görbe Bögre, 1085 Budapest, Rökk Szilárd u. 3.

RÉSZVÉTELI DÍJ:

Early bird: 2000 Ft
Normál ár: 3000 Ft
(A jegy ára a fogyasztást nem tartalmazza.).

JELENTKEZÉS:

Mivel a helyek száma korlátozott, a támogatói díj befizetésével tudod biztosítani a helyedet a programon.

1. Töltsd ki az alábbi linken elérhető jelentkezési lapot:

Találkozások estje_jelentkezés

2. Majd következő lépésként a részvételi díj elutalását kérjük számlaszámunkra:
Számlaszám: 11708001 20563255 00000000 (OTP)
Számlatulajdonos: JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány
Közlemény rovatba: ‘támogatás’ és a neved!!!

A férőhelyek száma korlátozott (25-30 fő), ezért sorrendben tudjuk fogadni a jelentkezőket!

*Gyere és töltődj fel Te is velünk!*