tanácsadó szakpszichológus, coach

Emailen: bakoeszter.pszichologus@gmail.com
Telefonon: +36 70 555-4057

Konzultációs időpontok: személyesen és online

Konzultációra jelentkezek:

tanácsadó szakpszichológus, coach

Ki, ha nem Te? Mikor, ha nem most? Hol, ha nem itt?”

Tapasztaltam, így hiszem, hogy időnként érdemes a járt utat elhagyni a járatlanért, hogy a mindennapok megszokásából kiszakadva utánajárjunk legbensőbb vágyainknak, szembenézzünk félelmeinkkel és megvalósítsuk a bennünk rejlő lehetőségeket. A járatlan, kihívásokkal teli, de izgalmas szakasz elején jó lehet, ha áll mellettünk valaki, aki szakértelmével, ítélet-mentességével és objektivitásával támogatni tud a fejlődés, az önismeret és a gyógyulás útján. Változatos eszköztárral dolgozom, melyet az Ön személyiségéhez és problémája jellegéhez kapcsolódva rugalmasan alkalmazok.

Keressen, kérdezzen bizalommal!

• szorongásos problémák (pl.: pánik, megmagyarázhatatlan félelmek)
    • önismereti kérdések és összefüggések feltérképezése
    • önbizalom, önértékelés, magabiztosság
    • párkapcsolati tanácsadás
    • életpálya tervezés és önmegvalósítás
    • munkahelyi stresszkezelés; munka- magánélet egyensúlya
    • business és life coaching
    • traumatikus életesemények feldolgozása
    • krízistanácsadás váratlan, illetve megterhelő élethelyzetekben
    • szakítás, válás és egyéb kapcsolati veszteségek feldolgozása
    • magányból, egyedüllétből, illetve párkeresésből fakadó kérdések, nehézségek, elakadások

A JóLÉlek Pszichológiai Alapítványnál az alábbi szerepekben lehet velem találkozni:

Az Alapítvány szakmai vezetője és kuratóriumának elnöke vagyok. Ezen kívül gyakorlatvezetőként az ELTE és a Szegedi Tudományegyetem óraadó munkatársaként a nálunk gyakorlati idejüket töltő egyetemi hallgatók mentorálásáért és szakmai koordinációjárt felelek.

Pszichológus diploma:  ELTE PPK (2011)

Poszgtraduális tanulmányok:

ELTE-PPK- tanácsadó szakpszichológus szakvizsga; családi és párkapcsolati tanácsadás specializáció (2017)

• Relaxáció (autogén-tréning) ; Magyar Relaxációs és Szimbólumterápiás Egyesület (2010)
    • Meditáció-imagináció; Magyar Relaxációs és Szimbólumterápiás Egyesület (2017)
    • Coaching módszertanok a gyakorlatban I.-II. ; ICF -akkreditáció szerint 60 óra (2016)
    • Cevey Business Leadership Coaching (2015)
    • Pszichodráma-  önismeret, 250 óra (2010)  és pszichodráma asszisztens képzés ( 2018); Magyar Pszichodráma Egyesület
    • Sürgősségi lélektan váratlan és megterhelő élethelyzetekben (Tudás és Életmód Innovatív Közhasznú Alapítvány  képzése, 2018)
    • EMDR 1. és EMDR 2.  (traumaterápiás) képzés ; Magyar EMDR Egyesület (2023 ; 2024)