Kívés Blanka

Konzultációs időpontok: péntek: csütörtök: 8:00 – 14:00

Konzultációra jelentkezek:

Kívés Blanka

„Valakinek el kell kezdenie. Lehet, hogy mások nem fognak együttműködni, de ehhez nincs semmi közünk. A tanácsom ennyi: kezdjük el! Függetlenül attól, hogy mások együttműködők-e, vagy sem.”
    Alfred Adler

A változás, változtatás sikere sok tényezőn múlik, de a folyamat elkezdése az első lépés. Ön már itt van, és keresi segítőjét a saját folyamatához. Adlerhez hasonlóan az én tanácsom is az: Kezdjük el!

A pszichológus pályára a gyermeki elme fejlődési lehetőségei iránti kíváncsiság hozott. Végül felnőttekkel kezdtem dolgozni egy egészen speciális területen, Büntetés-végrehajtásban voltam pszichológus, mely során tanácsadást, stressz- és kríziskezelést biztosítottam fogvatartottaknak. Ebben a környezetben tanultam meg a krízistámogatásban és rehabilitációban kulcsfontosságú segítői készségeket.

Három különböző országból szereztem egyetemi tapasztalatokat a pszichológia területén: Magyarországon, Dél-Koreában és az Egyesült Államokban tanultam. Dél-Koreában és Olaszországban pedig multikulturális tanítási tapasztalatokat is volt lehetőségem gyűjteni.

A krízistanácsadás mellett az interkulturális kapcsolatok és -közösségek pszichológiája, valamit a karriertanácsadás a szakterületeim.

A hozzám forduló támogatást kap az általa felépített nehézség, krízis leküzdéséhez, ami bátorsággal, önbecsüléssel és önmaga megismerésével fogja őt gazdagítani.

Magyarul és angolul egyaránt dolgozom.

Keressen, kérdezzen bizalommal!

• Önértékelési nehézségek, önbizalomhiány,
    • Életvezetési elakadások és élethelyzeti krízisek,
    • Különböző kapcsolati nehézségek – házassági és családi helyzetek,
    • Személyes/társas alkalmazkodás nehézségek, kommunikációs nehézségek,
    • Konfliktuskezelés,
    • Döntéshozatal a karrierről, a munkáról, az iskola-munka-nyugdíj átmeneteinek segítése,
    • Stresszkezelés, kiégés megelőzése,
    • Életstílus-váltás támogatása, pályamódosítás, karriertanácsadás,
    • Interkulturális alkalmazkodási nehézségek,
    • Külföldi kiutazás és hazatérés.

Károli Gáspár Református Egyetem (2018) – Viselkedéselemző
    Károli Gáspár Református Egyetem (2021) – Okleveles pszichológus

Tanácsadó szakpszichológus szakképzés, krízis szakirány, Eötvös Loránd Tudományegyetem (2024)

Individuálpszichológiai egyéni szupervízió – Magyar Individuálpszichológiai Egyesület (2023 – jelenleg)