Vajai Flóra

Vajai Flóra

“A különös paradoxon az, hogy amikor elfogadom magamat olyannak, amilyen valójában vagyok, azután tudok változni.”
Carl Rogers

Hiszek abban, hogy mindannyiunkban ebben a pillanatban is megvan az erő, hogy változtassunk, és lépéseket tegyünk a kiegyensúlyozott, teljes élet felé. Ehhez óriási segítséget tud nyújtani egy olyan személy, akinek a megtartó jelenlétében gondolatainkat szabadon kifejezhetjük, érzéseinket biztonságos közegben megélhetjük. Pszichológusként a hozzám fordulókra a maguk egyediségében csodálatos személyiségekként tekintek. Hálás vagyok a bizalomért, amikor a jelentőséggel bíró pillanatok során – legyenek azok nehezek vagy örömteliek – támogató kísérőként állhatok klienseim mellett.

Napjainkban a szülőkre a belső és külső elvárások hatalmas terhet rónak, ami a mindennapokat rendkívüli módon megnehezítheti. Ilyenkor különösen nagy segítséget tud nyújtani egy olyan szakember, akivel szabadon, tabuk és ítélkezés nélkül megoszthatjuk megéléseinket. Kiemelt feladatomnak tekintem ezért az édesanyák támogatását az anyává válás kihívásokkal teli időszakában és azon túl is.
Ha úgy érzi, elakadt az úton, várom szeretettel jelentkezését, hogy együtt megtalálhassuk az irányt, amin haladva életében megteremtheti a vágyott egyensúlyt.

• magánéleti elakadások
  • anyává válás időszaka és kihívásai
  • babás, kisgyermekes időszak nehézségei
  • csecsemőkori regulációs problémák (kapcsolatok, etetés, altatás, sírás problémái)