Váradi Fanni

pszichológus, szexuálpszichológiai tanácsadó

Váradi Fanni

pszichológus, szexuálpszichológiai tanácsadó

“A végén minden jóra fordul. Ha nem, akkor még nincs vége.” (Fernando Sabino)

Pszichológiai tanácsadói munkám alapeleme a személyközpontú szemlélet. Azt gondolom, hogy a klienseimmel való megfelelő bizalmi kapcsolat kialakításához elengedhetetlen az empátia, a feltétel nélküli elfogadás és az őszinteség. Munkám során ezen kívül kognitív viselkedésterápiás módszerekkel dolgozom, melyek célja a téves hiedelmek, gondolkodási hibák, félreértelmezések és a nem kívánatos viselkedésformák megértése majd átalakítása. Relaxációs módszerként az autogén tréninget alkalmazom, mely kiválóan alkalmas a szorongás és stressz csökkentésére, a testi-lelki egyensúly kialakítására, illetve a testi tudatosság növelésére. Kiemelt szakterületem a szexuális tanácsadás. Hiszek abban, hogy a szexuális zavarok, elakadások és problémák nagy része megváltoztatható vagy megszüntethető.

• életvezetési nehézségek
  • önbizalomhiány
  • önértékelési problémák
  • párkapcsolati nehézségek