Támogatás

Szervezetünk tevékenységének támogatására különböző úton-módon nyílhat lehetősége:

• A mentális egészség megőrzését támogató és a prevenciót hangsúlyozó cégvezetőként kérjen ajánlatot egyéni és csoportos tanácsadási formákra, illetve tájékozódjon WholeLife Egészségmegőrző programunkról. Azáltal, hogy szervezetünk szolgáltatásait veszi igénybe, egy közhasznú Alapítványt is támogat céljai elérésében.

• Önkéntes munkavégzés formájában is hozzájárulhat szervezetünk működéséhez. Pszichológusokat, illetve egyéb kompetenciákkal bíró önkénteseket (pl. adminisztráció, marketing, jogi segítség, pénzügyi tanácsadás, pr, grafika) is örömmel fogadunk.

• Időről -időre kiválasztunk egy speciális célcsoportot, akik díjmentesen, illetve kedvezményesen vehetnek részt pszichológiai tanácsadáson. Ezzel kapcsolatos aktuális felhívásunkat kövesse közösségi oldalainkon.

Ezen kívül, amennyiben szívesen támogatna egy olyan célcsoportot, melyet kifejezett szívügyének érez, lépjen velünk kapcsolatba és egyeztessünk az együttműködés lehetséges kereteiről és részleteiről.

Bankszámlaszámunk:

JóLÉLEk Pszichológiai Alapítvány
11708001-20563255
Adószám: 18037841-1-43

Büszkék vagyunk arra, hogy a kihívások és változások mellett a JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány 13 éve stabil pontot jelent  lelkes és nyitott pszichológus kollégáknak, tanulni vágyó hallgatóknak és segítséget kérő embereknek egyaránt. Büszkén mondhatjuk, hogy ez egy olyan szervezet, ahova jó megérkezni.