Az alapítványról / Munkatársaink / Vajai Flóra

Weboldal: vajaiflorapszichologus.hu

Konzultációs időpontok: kedd: 9:00 – 19:00

Bemutatkozás:

“A különös paradoxon az, hogy amikor elfogadom magamat olyannak, amilyen valójában vagyok, azután tudok változni.”

Carl Rogers

Hiszek abban, hogy mindannyiunkban ebben a pillanatban is megvan az erő, hogy változtassunk, és egy nagy lépést tegyünk a kiegyensúlyozott, teljes élet felé. Ehhez óriási segítséget tud adni egy szeretetteljes, megtartó légkör, egy olyan hely, ahol gondolatainkat és érzéseinket szabadon kifejezhetjük. Pszichológusként a hozzám fordulókra a maguk egyediségében csodálatos személyiségekként tekintek, akinek valamilyen megoldandó feladata, elakadása, problémája adódott jelen élethelyzetében.

Sok évnyi baba-mama foglalkozásvezetői tapasztalatomnak köszönhetően az elmúlt évek során több száz, 0-3 éves korú gyermek sokszínű személyiségének kibontakozását kísérhettem végig. Az édesanyákra napjaink információs rengetegében hatalmas nyomás nehezedik, ami a mindennapokat is rendkívüli módon megnehezítheti. Tapasztalatom szerint ilyenkor különösen nagy segítséget tud nyújtani egy olyan szakember, akivel kötetlenül, tabuk és ítélkezés nélkül lehet beszélgetni ennek az időszaknak a kihívásairól.

Ha úgy érzi, elakadt az úton, várom szeretettel jelentkezését, hogy együtt megtalálhassuk az irányt céljai felé, legyen az az egészséges önértékelés, a vágyott életvitel, az anyai identitás kialakítása, vagy a ki nem mondott fájdalmas emlékekkel való hosszú távú megbékélés.

– önértékelés, önbizalomhiány, önmegvalósítás
– döntéshozás, külföldi életvezetés, karrier
– magánéleti elakadások
– gyász, veszteségek