Az alapítványról / Munkatársaink / Balatincz Gabriella

Balatincz Gabriella

Emailen: balatinczgabriella.pszichologus@gmail.com

Telefonon: +36 70 555-4312

Konzultáció helye: Kaposvár (Honvéd u. 20/C)

Konzultációs időpontok: szerda: 9:00-18:00, csütörtök: 9:00-15:00, péntek: 9:00-15:00

Bemutatozás

Lehet, hogy most kicsit izgul… Talán azon gondolkodik, hogy “Valami nagy baj van velem, ezért keresek szakembert?” vagy azon elmélkedik, hogy segít-e a pszichológus problémája megoldásában?

Azt vallom, hogy aki pszichológushoz fordul, nem beteg, hanem bátor és egészséges ember. Egészséges, mert felismeri, hogy előfordulnak olyan élethelyzetek, amikor egyedül nehezebb. Bátor, mert kezébe vette élete irányítását és felelősséget vállalt Önmagáért.

Megoldom-e a problémáját? Nem, nem fogom megoldani; hanem segítek abban, hogy elhiggye magáról, képes kezelni az akadályokat és megtalálni a megoldásokat.

És hogy mire számíthat, ha eljön hozzám? Nem tanácsot adok, helyette sokat kérdezek és visszajelzek. Figyelek és igyekszem a legjobb tudásom szerint megérteni a nehézséget. Hiszem, hogy lehet jobb és nagyon szorítok a hozzám fordulónak, hogy azzal a pozitív szemmel kezdje el önmagát látni, ahogy én is látom őt és közben megszeresse a benne élő nőt, férfit vagy épp gyermeket.

Egy hozzám forduló így köszönt el tőlem: “Amikor idejöttem, úgy éreztem, mintha vízben kapálóznék és fuldokolnék. Most úgy érzem, hogy tudok úszni és több szigetet látok, ahol megpihenhetek.”

Ha készen áll a közös munkára, teljes figyelmemmel és szakértelmemmel ott leszek Ön mellett.

– önértékelési, önbizalmi problémák
– nőiesség, férfiasság megélésével kapcsolatos kérdések
– szexuális problémák
– párkapcsolati és családi konfliktusok
– karrier tanácsadás, coaching

Pszichológus diploma: ELTE- PPK (2011)

Tanácsadó szakpszichológus szakvizsga; krízistanácsadó szakpszichológus szakirány: ELTE PPK (2016)

– Szexuális diszfunkciók kognitív viselkedésterápiájának elmélete és gyakorlata: SOTE, ÁOK Klinikai Pszichológiai Tanszék (2017)
– Coaching módszertanok a gyakorlatban I., ICF -akkreditáció szerint 30 óra (2016)
– Család-és párterápia; Magyar Családterápiás Egyesület (2012)
– Alfons Vansteenwegen: Hogyan kezeljük a félrelépést párterápiában? workshop; Magyar Családterápiás Egyesület (2011)
– Pszichodráma önismeret, 250 óra: Magyar Pszichodráma Egyesület (2010)
– Relaxáció (autogén tréning) sajátélmény: Magyar Szimbólumterápiás és Relaxációs Egyesület (2009)

Bejelentkezés: +36 70 555 4312 számon hétköznap 9:00-17:00 között vagy a  balatinczgabriella.pszichologus@gmail.com email címen.

Szakmai facebook oldal