Balatincz Gabriella

Emailen: balatinczgabriella.pszichologus@gmail.com
Telefonon: +36 70 555 4312 (hétköznap 9:00-19:00 között)

Konzultáció helye: Kaposvár

Konzultációs időpontok: szerda: 10:00-18:30, csütörtök: 9:00-18:30, péntek: 8:00-15:00

Konzultációra jelentkezek:

Balatincz Gabriella

Lehet, hogy most kicsit izgul… Talán azon gondolkodik, hogy “Valami nagy baj van velem, ezért keresek szakembert? vagy azon elmélkedik, hogy “Segít a pszichológus a problémám megoldásában? Milyen lehet egy pszichológusnál?”

Azt vallom, hogy aki pszichológushoz fordul, nem beteg, hanem bátor és egészséges ember. Egészséges, mert felismeri, hogy előfordulnak olyan helyzetek az életünkben, amikor egyedül nehezebb. Bátor, mert kezébe vette az életét és felelősséget vállal Önmagáért, élete irányításáért.

“Segíti a pszichológus megoldani a problémámat?” Nem, nem fogom megoldani, hanem képessé teszem Önt arra, hogy kezelni tudja problémáját.

“És hogy mire számíthat, ha eljön hozzám?” Nem tanácsot adok, hanem kérdezek és visszajelzek. Figyelek és igyekszem a legjobb tudásom szerint megérteni, hogy mi fáj. Hiszem, hogy lehet jobb és nagyon szorítok a hozzám fordulóknak, hogy azzal a pozitív szemmel kezdjék el látni önmagukat, ahogy én is látom Őket és megszeressék a bennük élő nőt, férfit vagy épp gyermeket.

Egy hozzám forduló így köszönt el tőlem: “Amikor idejöttem, úgy éreztem, mintha vízben kapálóznék és fuldokolnék. Most úgy érzem, hogy tudok úszni és több szigetet látok, ahol megpihenhetek.”

Ha készen áll a munkára, teljes figyelmemmel és szakértelmemmel ott leszek Ön mellett.

” Ahogy hallgattam a résztvevők záró gondolatait, a hála és a büszkeség érzései felváltva kavarogtak bennem. Trénerként én is elixírrel tértem haza: büszke voltam a tréning összes bátor Hősére, akik együtt, de mégis egyénileg végigjárták a kalandos utat, napról napra lépkedték át küszöbeiket, megküzdöttek sárkányaikkal; levetve álarcaikat mertek kibontakozni, önmaguk lenni és feltenni a kérdéseiket életpályájukkal, karrierjükkel kapcsolatban.”

• önértékelési, önbizalmi problémák
    • nőiesség, férfiasság megélésével kapcsolatos kérdések
    • szexuális problémák
    • párkapcsolati és családi tanácsadás