Kostyál Panna

Emailen: kostyalpannapszichologus@gmail.com
Telefonon: +36 30 925 0487 (hétköznap 9:00 – 18:00 között)

Konzultációs időpontok: péntek: 16:00 – 19:00

Konzultációra jelentkezek:

Kostyál Panna

„Minden cselekedet egy lépés a felé az ember felé, akivé válni szeretne.”

Segítek, hogy biztonságban odaérjen hozzá.

Hiszem, hogy minden emberben megvannak azok a belső erőforrások, melyek a teljes és jelentőségteli élethez elvezethetik. Ezek feltárásához azonban elengedhetetlen az elfogadó, biztonságos légkör. Marsha Linehan után én is úgy gondolom, hogy a változásokat csak elfogadással és önszeretettel tudjuk megvalósítani, ebben a szellemben vezetem az általam tartott konzultációkat is.

Okleveles pszichológusként, kognitív viselkedésterápiás (CBT)  és sématerápiás konzultáns jelöltként abban leszek segítségére, hogy:

• megértse, miért kerül gyakran hasonlóan gyötrelmes helyzetekbe,
    • felszámolja azokat a rossz megküzdéseket, melyek bent tartják a szenvedés köreiben,
    • megtalálja azt a belső biztonságot és magabiztosságot, melyre szabadon építkezhet,
    • olyan kapcsolatokat alakíthasson ki, melyek örömmel töltik meg az életét,
    • megismerkedjen önmagával, és egészséges önértékelést, önbecsülést alakíthasson ki.

Diplomámat Klinikai- és Egészségpszichológia szakirányon szereztem kitüntetéses minősítéssel a Pécsi Tudományegyetemen.

Több éves szakmai tapasztalatomra az ELTE, majd a BME Kortárs Segítőjeként, illetve az INDIT Közalapítvány munkatársaként tettem szert. Szemléletemben elsődleges a gyakorlatorientált, megoldásfókuszú hozzáállás.

• Stressz- és szorongáskezelés
    • Önértékelés, önbizalomhiány fejlesztés
    • Párkapcsolati elakadások
    • Önismeret, önazonosabb élet kialakítása