Rólunk

Elkötelezettek vagyunk az iránt, hogy tevékenységünk révén elősegítsük az emberek mentális egészségének javítását.

JóLÉlek Pszichológiai Alapítvány

Célunk, hogy pszichoedukációs tevékenységünk által mind a magán, mind pedig a vállalati szektorban magától értetődővé váljon  a mentális egészség karbantartásának fontossága és mind a magánszemélyek, mind pedig a szervezetek aktívan keressenek támogatást a  pszichés problémák, megelőzésére, illetve szükség esetén kezelésére. A társadalmi felelősségvállalás jegyében olyan együttműködések kialakításán dolgozunk, melyek lehetővé teszik, hogy a pszichológiai tanácsadás elérhető legyen széles rétegek számára.

Szívügyünk, hogy pályakezdő-és gyakorló pszichológusok oktatása, mentorálása által a jövő  szakembereinek minőségi utánpótlásáról is gondoskodjunk.

Budapesti pszichológiai műhelyünkben, otthonos és igényes környezetben,  felkészült és elhivatott pszichológus gárda fogadja a pszichológiai tanácsadásra bejelentkező klienseket.

Áraink

Életem a remekművem

A lelki egészség tekintetében is méltányos elveken és gyakorlaton nyugvó társadalom megteremtése, ahol a mentális egészséggel való törődés nem úri huncutság, hanem elismert alapszükséglet és aminek a támogatására és fenntartására hozzáférhetőek az eszközök mindenki számára.

Alapítványunk elkötelezett a folyamatos fejlődés és innováció iránt. A lehető legkorszerűbb pszichológiai szolgáltatásokat kívánjuk nyújtani,  szakmai minőségbiztosításunk védjegyével.   Emellett azon is munkálkodunk, hogy kiemelkedő munkahelyi környezetet teremtsünk munkatársaink mentális egészségvédelme  és klienseink pozitív ügyfélélménye érdekében.

Egy olyan magyar társadalmat képzelünk el, ahol minden ember tud a lelki egészség fontosságáról és lehetőséget is kap rá, hogy tegyen érte.

Szinergikus kapcsolatokban élő világot látunk magunk előtt, ahol szakemberek és kliensek, nonprofit szervezetek és egyetemek, cégek, kezdő és lelkes, valamint tapasztalt és elkötelezett szakemberek működnek együtt és osztják meg egymással lehetőségeiket,  tudásukat,  kihívásaikat és különböző erőforrásaikat a mentális egészség ügyében.

• A  jelen és a jövő pszichológusainak oktatása, továbbképzése, fejlesztése
  • JóLÉlek-  Műhely fenntartása: mely igényes és biztonságos találkozási pontja kliensnek és pszichológusának, pszichológus kollégáknak és egyetemi hallgatóknak
  • Ismeretterjesztés a pszichológiai Műhelyünk/rendelőnk falain túl (is), azzal a céllal, hogy felhívjuk a figyelmet arra, hogy mindenkiben ott rejlik a pozitív irányú változás, gyógyulás, fejlődés lehetősége

Rólunk mondták

Visszajelzések – klienseink tapasztalatai kollegáinknál

„Már évek óta küzdöttem a munkahelyi stresszel és a túlterheltséggel. A pszichológiai tanácsadás segítségével végre megtaláltam az egyensúlyt és a megküzdési stratégiákat a mindennapi kihívások kezelésére. Nagyon hálás vagyok a segítségért!”

Emese, jogász
„Az egyedüllét gyakran magával hozza a magány és az elszigeteltség érzését. A pszichológiai tanácsadás segítségével újra megtaláltam az önbizalmam és a belső békémet. Köszönettel tartozom a pszichológusnak a támogatásért és a segítőkész hozzáállásáért.”
Orsolya, könyvelő

“Frissdiplomásként hosszú ideig nem találtam a helyemet sem az életben, sem a munkaerőpiacon. Most már tudom, hogy kapunyitási pánikom volt. A tanácsadási alkalmak révén elkezdtem hinni magamban és a jövőbemben, megértettem mi áll az önszabotázsba torkolló halogatásaim hátterében és sokkal bátrabban vállaltam be olyan új helyzeteket, amiket korábban kikerültem. A magamba fektetett munka meghozta a várt eredményt az életem különböző területein”

T., programozó